FavoriteLoadingAdd to favorites

Kıskanmak Orijinal indir

345
Kıskanmak

Kıskanmak filmini indir,

2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Zeki Demirkubuz Başrol Oyunculuğunu Serhat Tutumluer üstlendiği Dram Türünde Kıskanmak filmini hd full indir Türk Edebiyatı’na çok önemli katkılarda bulunan Nahid Sırrı Örik’in eserinden uyarlanan (eser hakkında yazılmış bir tez, Bilkent Üniv.) sinema filmi “Kıskanmak”, Türk Sineması’nın özgün yönetmenlerinden Zeki Demirkubuz tarafından çekildi. Dostoyevski, Albert Camus gibi yazarların eserlerini uyarlamasıyla bilinen Demirkubuz’un 2009 senesinde çektiği filmde Serhat Tutumluer, Berrak Tüzünataç, Nergis Öztürk, Hatice Aslan, Serdar Orçin, Bora Cengiz, Hasibe Eren ve Münire Apaydın gibi isimler rol alıyor.
Cumhuriyet’in ilk yıllarında, Zonguldak’ta geçen hikayemiz, filmdeki esas karakterlerin birbirleriyle ilk etkileşimi yaşadıkları yerde; bir baloda başlıyor. Halit’in, karısı Mükerrem’i; Mükerrem’in ise sevgilisi Nüzhet’i kıskanmasını anlatan filmin ana teması (Mükerrem ile Seniha arasındaki) ‘kadın kıskançlığı’dır.
Maden mühendisi Halit ile güzel eşi Mükerrem ve Mükerrem’in kadınlığını unutmuş yengesi Senih, şehrin en zenginlerinden genç ve yakışıklı Nüzhet ile tanışırlar. Mükerrem ile Nüzhet arasındaki elektriklenmeyi fark eden Seniha, daha sonra yasak ilişkiye dönüşen bu duruma göz yumsa da kıskançlığını saklayamayacaktır.Kıskanmak yapımını bedava indir…

Kıskanmak hd full film indir,

Kıskanmak Turbobit indir

http://turbobit.net/gm78rkq8asqf.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir