LoadingAdd to favorites

Kocan Kadar Konuş 2015 Orjinal tek link indir

1992

Kocan Kadar Konus

Kocan Kadar Konuş linkler silindi tamir edildi 13 aralık 2015…Kocan Kadar Konuş tüm formatlar 25 kasım 2015 linkleri tamir edildi.. Kocan Kadar Konuş orjinal dvdrip ve görüntü kalitesi daha iyi olan dvd den riplenme 480p versiyonu sansürsüz olarak eklendi. HD 1080p kalitede izlemek isterseniz 1080p versiyonda eklendi ancak sansürlü. Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan Kocan Kadar Konuş romanından uyarlanan film, bu toprağın kadınlarının daha çocukken nasıl koca bulmaya programlandıklarını anlatıyor.

Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamıştır. Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır. Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım) çıkar.

Kocan Kadar Konus 2015 Orjinal tek link indir

KAFxlol

http://3n1.in/9G


Kocan Kadar Konuş 2015 Orjinal tek link indir indir
Yorumlar

lalezar

2 sene önce

kadrosuna göre basit bir filmi olmuş abartıldığı kadar beğenmedim sahneler, konu tam bağlanamamış eksik buldum bazı sahneler komik fantastik farklıydı filmin beğendiğim yanı buydu idare eder bir filmdi.