FavoriteLoadingAdd to favorites

Kolpaçino 3. Devre Orijinal indir

8260
Kolpaçino 3. Devre

Kolpaçino 3. Devre hd full film indir,

Komedi Türünde Kolpaçino 3. Devre filmini reklamsız indir Yönetmenliğini ve senaryosunu filmin yıldızı Şafak Sezer’in üstlendiği yapımda Sezezr´in yanı sıra Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Erkan Petekkaya, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Kubilay Penbeklioğlu, Tuğba Melis Türk, Mustafa Mert Koç, Çağrı Ergin, Ali Yerlikaya, Vahdet Çelik gibi oyuncular yer alıyor.
Özgür (Şafak Sezer), Sabri’nin (Aydemir Akbaş) ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır. Özgür, oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte ve oradan gelen para ile geçinmektedir. Bir tartışma esnasında ‘Başkan’ lakaplı mafya babasının (Erkan Petekkaya); adamlarından birinin telefonu Özgür’ün telefonuyla karışır. Özgür, kendi villasının kirasını beklerken zarfta yirmi adet bir milyon dolarlık banknot olduğunu farkeder ve paraların üstüne yatıp kaçış planları yapmaya başlar. Fakat Başkan, bunu Özgür ve arkadaşlarının yanına bırakmamaya kararlıdır.Yönetmenlik koltugunda Şafak Sezer Başrol Oyunculuğunu Aydemir Akbaş üstlendiği Komedi Türünde Kolpaçino 3. Devre filmini hızlı indir…

Kolpaçino 3. Devre hd full film indir,

Kolpaçino 3. Devre Turbobit indir

HDRip: http://turbobit.net/kcwq0syw1438.html
720P: http://turbobit.net/z0bwlll4a6j7.html
CAMRip: http://turbobit.net/a8ydfcb03q38.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar

Ali Desidero

7 ay önce

Açıklamaya sinema çekimi yazsaydınız daha iyi olur bence 🙂 Orjinali düşmüş diye sevindirik oluyo insan

  admin

  7 ay önce

  konu içerisinde ilgili açıklama yapmıştık sanırım gözünüzden kaçmış konu başlıklarına gelince 3 tipde konu başlığı açmakdayız türkçe dublaj filmlerde türkçe, altyazılı filmlerde film ismi ve indir şeklinde, yerli filmlerde orjinal ekleyerek bunun nedeni de konunun orjinali çıktığında konu değiştirilmekde google indeks aldığındada gelen kişi buna göre gelmekde.

Ali Desidero

7 ay önce

BAŞLIK KISMINA YANİ 🙂

Mahmut GÖK

4 ay önce

Film orjinal ve sansürsüzmü acaba HDrip olan

  admin

  4 ay önce

  film logosuz hdrip sansürlü sürümü bu filmin daha sansürsüzü çıkmadı malesef küfürlü yerlerde hdtv den alınma olduğu için sansürlü.

turbobit film indir | film indir | tek link film indir