FavoriteLoadingAdd to favorites

Köprüdekiler Orijinal indir

301
Köprüdekiler

Köprüdekiler ücretsiz indir,

2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Asli Özge Başrol Oyunculuğunu Umut Ilker üstlendiği Dram Türünde Köprüdekiler filmini torrent indir Uzunca saçları, tek küpesi ve yüzüğüyle Don Juan havasındaki Fikret, Boğaz Köprüsü’nde gizlice gül satarak hayatını kazanır bir yandan da Eminönü civarindaki çeşitli dükkanları dolaşarak daha iyi bir iş arar.
Umut Taksim-Bostancı hattında işleyen bir dolmuşta şoför olarak çalışmaktadır. Televizyon dizilerindeki hayatlardan etkilenen karısı Cemile’yi memnun etmek için, birlikte emlakçıları dolaşırlar, kiralık daha iyi bir ev ararlar.
Kayseri’den Boğaz Köprüsü’ne trafik polisi olarak atanmış olan Murat ise milyonlarca arabanın arasında kendini yalnız hisseder. Akşamları bir polis arkadaşıyla paylaştığı evde bilgisayarının başına oturur ve internet üzerinden kız arkadaş arar.
Şehrin varoşlarında yaşayan, şehrin merkezinde ise varoluş mücadelesi veren Fikret, Umut ve Murat’in hayalleri, birbirlerinden habersiz, her gün Boğaz Köprüsü üzerindeki sonsuz trafikte milyonlarca Istanbulluyla birlikte kesişir.Seyircilerden 6.7 puan alan 2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Asli Özge Başrol Oyunculuğunu Cemile Ilker üstlendiği Dram Türünde Köprüdekiler filmini dvdrip indir…

Köprüdekiler bedava film indir,

Köprüdekiler Turbobit indir

http://turbobit.net/t8zw7t7i5xa4.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir