FavoriteLoadingAdd to favorites

Korkusuz 2006 Türkçe indir

254
Korkusuz 2006

Huo yuanjia tek part film izle,

Korkusuz yapımını dvdrip indir Babasının bir dövüş sırasında herkesin önünde yenilmesinden büyük bir utanç duyan küçük Huo, dövüş konusunda olabileceğinin en iyisi olmaya karar verir. Fakat hayatta her şeyden çok sevdiği ailesi, intikam için gerçekleştirilen bir saldırı sonucunda öldürülünce, bu Huo’ya büyük zarar verir. Bu olaylardan sonra, Yuanjia kaçar, yaşamak ya da ölmek umurunda değildir.
Tüm umudunu kaybettiği anda, büyük anne Sun ve kör torunu, onu bulurlar ve yeşillikler içindeki köylerine götürürler. Bu insanların nazikliği ve cömertliği sayesinde Yuanjia, kendisi için yeni bir yaşam tarzı bulur ve gerçekten uğrunda dövüşülecek kadar değerli bir şey keşfeder.
Juanjia kendini bildi bileli dövüş sanatları öğrenmek istemektedir. Babası, mükemmel bir dövüşçü olmasına rağmen, oğlunun kendisinin yolunu izlemesini istememiş ve onu eğitmemiştir. Babasının bu davranışı, Yuanjia’nın bu konudaki isteğini daha da güçlendirir ve arkadaşı Nong Jinsun’un yardımıyla kendini eğitmeyi başarır. Spor Türünde Huo yuanjia filmini full indir…

Korkusuz 2006 full hd film indir mobil,

Korkusuz 2006 Turbobit indir

http://turbobit.net/8lccl4lb3nyz.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir