FavoriteLoadingAdd to favorites

Köstebek Türkçe indir

250
Köstebek

The Insider full film indir dvdrip,

Başrol Oyunculuğunu Diane Venora üstlendiği Dram Türünde Köstebek filmini hızlı indir Çok güçlü bir sigara şirketinin yönetim kurulu üyeleri, şirketin araştırma bölümünün başkanı Jeffrey Wigand’ın şirket uygulamaları konusunda kendileriyle aynı fikirde olmadığını fark edince onu görevinden alırlar ve şirketten kovarlar.
İşten çıkarılmasına rağmen şirketin, insanların sağlığı ile oynayan politikalarını eleştirmekten çekinmeyen Jeffrey’nin önüne çıkan engeller, beklediğinden de ağır olacaktır. Sessiz kalmaması halinde ailesinin başına gelecekler konusunda uyarılan Jeffrey, tüm bu tehditlere rağmen olanları açıklamaktan vazgeçmez.
Amerikan CBS televizyonunda yayınlanan ’60 Dakika’ adlı programının yapımcısı olan araştırmacı gazeteci Lowell Bergman, durumla yakından ilgilenir ve Jeffrey’yi programında konuk etmek ister. Fakat kapitalist düzenin sivri çarkları ve medya dünyasının menfaatleri el ele verecek ve hiç hesapta olmayan olaylar yaşanacaktır.Yönetmenlik koltugunda Michael Mann Başrol Oyunculuğunu Al Pacino üstlendiği Dram Türünde The Insider filmini hızlı indir…

The Insider tek part indir,

Köstebek Turbobit indir

http://turbobit.net/l3ekdipdm705.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir