LoadingAdd to favorites

Kötü Ruh 2013 Türkçe Korku filmi indir

461

Evil Dead indir

kötü ruh kokru filmi türkçe dublaj tek link,Mia uyuşturucu bağımlılığı hasebiyle zor günler geçirmiştir ve yeni bir kararın eşiğindedir.
Abisi David ve sevgilisi Natalie ve kü*çüklük arkadaşları Olivia ve Eric’ten kendisine yardımcı olmalarını ister. Beşi ansızın hafta sonunu Tennessee ormanlarındaki aileden kalma rüstik kulübeye geçirmeye karar verirler. Mia burada, arkadaşlarının son zulasını yok ederek, tekrar uyuşturucuya dönmemeye yemin eder. Ama kulübenin içine girdiklerinde başkalarının da buraya destursuz geldiklerini fark edeceklerdir. İçi d*oldurulmuş hayvanlarla dolu kiler yeterince ürkütüc*üyken, bir de Eric’in bulduğu ‘Ölümün Kitabı’ isimli bir kitabın içinde yazanlar beş arkadaşı ansızın adım adım dehşete ve ölüme sürükleyecektir…

Filmin oyuncu kadrosunda başrollerinde Jane Levy, Elizabeth Blackmore, Shiloh Fernandez, Jessica Lucas ve Lou Taylor Pucci bulunuyor. Uruguaylı yönetmen Fede Alvarez tarafından yönetilen film, 1981 yapımı korku türünün kült eserlerinden biri olan ‘The Evil Dead’in yine uyarlanmış hali.

Kötü Ruh 2013 Türkçe Korku filmi indir

KAFxlol

http://turbobit.net/ty49p7d93250.html

I8Fz4Wv

http://www.redbunker.net/b6d62skq4q2h/Kotu.Ruh.2013.TR.BRRip.XviD.www.dvdfilmindir.com.avi.html


Kötü Ruh 2013 Türkçe Korku filmi indir indir
Yorumlar