FavoriteLoadingAdd to favorites

Küçük Kurtarıcılar Türkçe indir

804
Küçük Kurtarıcılar

Küçük Kurtarıcılar indir izle,

2014 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Peter Claridge Başrol Oyunculuğunu Sebastian Fitzner üstlendiği Aile Türünde Küçük Kurtarıcılar filmini tek link indir Küçük Nano ve arkadaşı Lilly´nin macerasını anlatan çizgi filmin yönetmeni Peter Claridge.
Büyükbabası ve büyükannesi ile birlikte sevimli bir kasabada yaşayan 12 yaşındaki Nano kötü bir olaya tanıklık eder. Tehlikeli professör Schlotter Nono’nun büyükbabasına uzaktan kontrol edebileceği bir robot enjekte etmistir. Bunu farkeden Nano hemen Doktor X’ten yardım ister. Bu sırada Dahi doktor Mikro Minitek ve Dr X tıbbi bir keşif üzerinde çalışmakta, insan vücunu incelemek üzere minyatür bir denizaltı projesi için test yapmaktadırlar.
Nano ve arkadaşı Lilly küçültülerek büyükbabasını bu beladan kurtarmak için danizaltının içinde heyecanlı bir maceraya atılırlar ama bu macerada sadece robotla değil aynı zamanda tehlikeli katil hücrelerle, beynin karmaşık labirentiyle, insan vücudunun ürettiği tüm karmaşayla yüzleşmek zorundadırlar.Seyircilerden 4.1 puan alan 2014 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Peter Claridge Başrol Oyunculuğunu Malte Arkona üstlendiği Animasyon Türünde Der kleine Medicus – Bodynauten auf geheimer Mission im Körper filmini tek parça indir…

Küçük Kurtarıcılar dvdrip film indir,

Küçük Kurtarıcılar Turbobit indir

http://turbobit.net/a3z9o6ouauk7.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir