FavoriteLoadingAdd to favorites

Kutsal Damacana 2: İtmen Orijinal indir

920
Kutsal Damacana 2: İtmen

Kutsal Damacana 2: İtmen bedava film indir hd,

Kutsal Damacana 2: İtmen filmini tek part indir Korhan Bozkurt’ın yönettiği ve Şafak Sezer, Mustafa Üstündağ, Tuğba Karaca ile Aydemir Akbaş’ın oynadığı Kutsal Damacana 2: İtmen, 22 Ocak 2010’da Özen Film dağıtımıyla İyi Seyirler Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Fikret, eski mesleği olan gemiciliğe dönmüş, tayfa olarak çalıştığı gemiyle uzak denizlere açılmıştır. Gemi Hint okyanusunda seyrederken Somali’li korsanların saldırısına uğrar, korsanlar gemiyi ele geçirir ve Fikret denize atlayıp kaçar. Ertesi gün Fikret baygın bir halde Hindistan sahilinde bir kumsalda karaya vurur. Bir kaç hintli köylü Fikret’i bulur, tedavi etmek için yakınlardaki bir Budist tapınağına götürürler.
Aradan beş ay geçer, Fikret sağlığına kavuşur, tapınakta eğitim gören Serkan adındaki bir Türkle tanışıp arkadaş olur. “Ferrari’sini Satan Bilge” tadında ki Serkan, Fikret’in karakterine ve hayata bakış biçimine hayran olmuştur. Disiplin gerektiren tapınak hayatına uyum sağlayamayan Fikret baş rahiple tartışır, baş rahip Fikret ve Serkan’ı tapınaktan kovar…Seyircilerden 2.7 puan alan 2010 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Korhan Bozkurt Başrol Oyunculuğunu Eris Akman üstlendiği Aksiyon Türünde Kutsal Damacana 2: İtmen filmini hd indir…

Kutsal Damacana 2: İtmen tek link film indir mega,

Kutsal Damacana 2: İtmen Turbobit indir

http://turbobit.net/8k22pf6dgyv7.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir