LoadingAdd to favorites

Kuzeyliler: Bir Viking Efsanesi Türkçe indir

936

Kuzeyliler: Bir Viking Efsanesi turbobit indir,

Northmen – A Viking Saga yapımını torrent indir Kral Harald tarafından vatanları işgale uğrayan, asi olarak yaftalanmış Viking beylerinden birinin oğlu olan Asbjorn liderliğindeki bir grup sürgün Viking güneydeki diğer Viking yerleşimlerine ulaşmaya çalışmaktadır. Ancak fırtınaya yakalanırlar ve tekneleri İskoçya açıklarında batar.
Karaya ayak basanlar yeni yerleşimlere kabul edilebilmeleri için bedel ödemek zorundadır, ama hiçbir şeyleri yoktur. Bu sırada düğün hazırlıklarında olan İskoç Kralı Dunchaid’nın kızı Lady Inghean’in konvoyu ile karşılaşır ve fidye elde etmek için kızı kaçırırlar. Kral, Karpatlar’dan gelmiş, kendilerini kurtlar olarak adlandıran ve en az Vikingler kadar vahşi olan paralı askerlerini peşlerine salar. Ancak paralı askerlerin niyeti kızı geri getirmek değil, buldukları yerde öldürmektir.
Fidye almanın hayalleri içerisindeyken birden hiç tanımadıkları bir ülkedeki kaçaklar durumuna düşen sürgün Viking savaşçıları, münzevi bir hayat yaşayan Hristiyan bir keşişten yardım alırlar. Kahramanlık, savaş ve inanç, sadakat ve ihanet, nefret ve aşk ikilemleri içerisinde olaylar, hiç kimsenin beklemediği bir boyut kazanır.Northmen – A Viking Saga filmini tek parça indir…

Kuzeyliler: Bir Viking Efsanesi turbobit indir,

Kuzeyliler: Bir Viking Efsanesi Turbobit indir

Türkçe BRRip: http://turbobit.net/kbbjbn9hi6ch.html
Türkçe m720P: http://turbobit.net/7925bgnywpvt.html
Türkçe m1080p: http://turbobit.net/6s9yoe1dkglk.html

Yorumlar