LoadingAdd to favorites

Kuzu 2015 Film indir

2657

Kuzu

Dram türünde yerli yapım 2015 kuzu filmi indirme linkleri eklendi… Köyün en fakir ailesinin hanımı olan Medine, oğlu Mert’in sünneti için köyde ufak da olsa bir şölen yaparak toplum içerisinde varlık gösterebilmeyi çok arzular. Şölen için tandırda pişirmek üzere bir kuzuya ihtiyacı vardır. Kocası İsmail’in tek derdiyse şehre gelen şarkıcıdır. Mert’in ablası Vicdan, kardeşini eğer düğün için kesecek kuzu bulamazlarsa onu keseceklerine inandırır. Kesilmekten korkan Mert, düğün için kuzu aramaya başlar. Şölen günü yaklaştıkça, fakirlik ve toplum baskısı ile baş etmeye çalışan Medine, misafirlerine unutamayacakları bir ziyafet verecektir.
26 Aralık 2014 günü vizyona girmesi planlanan film, Kutluğ Ataman’ın annesinin beklenmedik vefatı nedeniyle ertelendi. Film, Ataman’ın annesinin vasiyeti uyarınca önce Erzincan’da gösterildikten sonra genel gösterime girecek.

Kuzu 2015 Film indir

KAFxlol

http://turbobit.net/98hj4t36zo5e.html

Yorumlar

kys3838

1 year önce

admin kuzu filminin dvdsi ne Zaman cikar

    admin

    1 year önce

    yeni çıkan yerli filmler dvd çıkartmıyorlar malesef önce sinema ve sonra tvye satıyorlar çok bomba olmadığı süreçe dvd si çıkmıyor yerli filmlerin.