FavoriteLoadingAdd to favorites

Lal Orijinal indir

289
Lal

Lal reklamsız indir,

2013 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Semir Aslanyürek Başrol Oyunculuğunu Mehmet Erbil üstlendiği Dram Türünde Lal filmini hd full indir Yıl 1974, ufak bir Antakya köyünün sıkıntılı sıcağında henüz on dört yaşlarında iki çocuğun zorlu ve macera dolu yolculuklarının başlangıcına tekabül etmektedir.
Diğer çocukların aksine oyun oynayıp vakit geçirmek yerine farklı heyecanlar arayan iki sıkı dosttan Cemal, büyüdüğünü kanıtlayarak Safiye ile birlikte olmak, Süleyman ise onunla dalga geçen mahalle çocuklarına hepsinden daha cesur olduğunu göstermek için Adana’da “Endişe” isimli filmini çekmekte olan Yılmaz Güney’in fotoğrafını çekmeye karar verirler.
Çaldıkları fotoğraf makinesiyle yaya halde yola koyulan iki genç, Antakya ile Adana arasındaki vadilerde yürümeye başlayan iki kafadar yol boyunca karşılarına çıkan insanlarla tanışırlar. Komiser Yavuz (Erkan Can), Kaçakçı Cafer (Gürkan Uygun), Faytoncu Cabbar (Emre Altuğ), Çoban Kız (Feride Çetin) Her birinin hikâyesi birbirinden farklıdır ve maceralarının değişmesine neden olur.
Bir nevi Yılmaz Güney filmleri arasında günlerce yolculuk eden Cemal ile Süleyman başlarından geçen olaylarla kimisinin hatıralarını canlandıracak, kimisini güldürecek…Başrol Oyunculuğunu Emre Altuğ üstlendiği Dram Türünde Lal filmini indir…

Lal bedava film indir hd,

Lal Turbobit indir

http://turbobit.net/gjdyzoghm24n.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir