FavoriteLoadingAdd to favorites

Lolita Film indir

1391
Lolita

Lolita film indirme,

Yönetmenlik koltugunda Stanley Kubrick Başrol Oyunculuğunu James Mason üstlendiği Dram Türünde Lolita filmini full hd indir Orta yaşı geçmiş bir yazar olan Prof. Humbert Humbert, üniversitedeki işine başlamadan önce geçici bir süre Charlotte Haze’in evinde bir oda kiralar. Kısa süre içinde evin 15 yaşındaki küçük kızı Lolita’ya aşık olur. Onunla ilgili pek temiz olmayan hayaller kurmaktan kendini alamaz.

Kıza daha yakın olabilmek için Charlotte’un kendisine olan ilgisinden yararlanır ve kadınla evlenir. Zavallı kadın Humbert’in ahlaksız düş gücünün at koşturduğu günlüklerini okuduğunda sokağa fırlar ve bir arabanın altında kalır. Annesinin öldüğünü Lolita’dan saklayan Humbert, kızı alır, bavullarını toplar ve arabaya atladığı gibi bir seyahate başlar.

Stanley Kubrick, Lolita’yı Vladimir Nabokov’un müthiş kitabından uyarlarken, usta yazarın bizzat kendisine ait senaryo taslaklarından da yararlanmış. Kitapta henüz 12 yaşında olan Lolita 15 yaşına yükseltilmiş. Bu bile filmin, 1962 için bir skandal olmasına yetmiş.Dram Türünde Lolita filmini full indir…

Lolita beklemeden indir,
Lolita.1962.480p.BRRip.x264.rmteam_preview

Lolita Turbobit indir

DvDRip CD1: http://turbobit.net/jbibuxj078pb.html
DvDRip CD2: http://turbobit.net/agsia9xdacvz.html
BRRip 480p: http://turbobit.net/dhe4wwqawrxo.html
Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/0056193/lolita.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir