FavoriteLoadingAdd to favorites

Lolita Türkçe indir

2112
Lolita

Lolita torrent film indir dvdrip,

Lolita 480p indir türkçe link eklendi 17 ocak 2016, 1997 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Adrian Lyne Başrol Oyunculuğunu Melanie Griffith üstlendiği Romantik Türünde Lolita filmini indir Yönetmen Adrian Lyne (9,5 Hafta, Öldüren Cazibe), 20. Yüzyıl dünya edebiyatının en önemli eserlerinden “Lolita”yı çarpıcı ve kışkırtıcı bir dille sinemaya aktarıyor.
Orta yaşlı öğretim görevlisi Humbert Humbert, ev sahibi Charlotte Haze ile evlenirken aslında aklında sadece güzel kızı Lolita’ya yakın olmak vardır. Lolita ona trajik biçimde kaybettiği ilk gençlik aşkını anımsatır. Ancak Humbert’in Lolita’ya duyduğu yasak aşk çok geçmeden herkesin yaşamını altüst edecek saplantılı bir tutkuya dönüşür. Charlotte’nin ölümüyle Humbert ve masumiyet simgesi Lolita ilişkilerini farklı bir düzeye taşır ve ülkeyi bir uçtan diğerine kat etmek üzere yola çıkarlar.
“Lolita” tıpkı yazar Nabokov’un aynı adlı romanı gibi, izleyicilere şiirsel bir trajedi, ciddi, tedirgin edici bir sanat eseri sunuyor. Humbert rolündeki Jeremy Irons’ın göz kamaştırıcı performansı ve sahnelerin görsel zenginliğiyle “Lolita” sinemaseverlerin unutamayacağı filmler arasında yer almakta.

“Lolita, hayatımın ışığı, kasıklarımın ateşi. Günahım, ruhum, Lo-li-ta.Seyircilerden 6.9 puan alan 1997 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Adrian Lyne Başrol Oyunculuğunu Suzanne Shepherd üstlendiği Romantik Türünde Lolita filmini ücretsiz indir…

Lolita tek link indir,

Lolita Turbobit indir

Türkçe DvDRİp: http://turbobit.net/g4zq4045hwk0.html
Türkçe 480P: http://turbobit.net/gfuwhjzkhlz7.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir