FavoriteLoadingAdd to favorites

Mandira Filozofu Istanbul Orijinal indir

752
Mandira Filozofu Istanbul

Mandira Filozofu Istanbul film indirme,

Yönetmenlik koltugunda Müfit Can Sacinti Başrol Oyunculuğunu Ugur Alibasoglu üstlendiği Komedi Türünde Mandira Filozofu Istanbul filmini turbobit indir Mandıra Filozofu bu kez de İstanbulluların kafasını karıştırmaya geliyor. Bodrum’un Çökertme köyünde, bir lokma bir hırka yaşayan Mustafali, İstanbul üzerinden modern dünya ile hesaplaşıyor. Gökova’nın Çökertme Koyu’nda kendi yaşam tarzında tüm hırslardan arınmış bir şekilde yaşayan Mustafaali yıllar önce onu ve annesini terk eden babasının hastalığı nedeniyle İstanbul’a gelmek zorunda kalır.
Ben böyle hayata karşıyım diyen bu garip köylü ile karşılaşması İstanbul için hiç de iyi olmaz. O gelene kadar kendi doğrularıyla mutlu mesut yaşayan İstanbul’un kafası iyice karışır. Nereden çıkmıştır bu tuhaf adam?
Niceleri gelip de yenememiştir onu, bu adam kimdir ki böyle dalga geçebilmektedir yirmi milyonluk koca devle?Paraya, biriktirmeye , çalışmaya, hedef koymaya, başarıya, ölmeyecekmiş gibi yaşamaya karşı olan Mustafali eğlenceli bir hikayeyle doğru bildiğimiz her şeyi masaya yatırıyor. Başarıyı ödül olarak görmediği için başarısızlık tehtidine boyun eğmiyor. Uluslararası şirketlerde, plaza ofislerinde, güvenlikli sitelerde , üniversite kantinlerinde, öğrenci evlerinde hayatı sorguluyor.
Gelecek korkusu yaratarak bize daha çok şey satmak isteyen modern dünyaya karşı nasıl ayakta kalmamız gerektiğini anlatıyor.2015 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Müfit Can Sacinti Başrol Oyunculuğunu Hihan Durukan üstlendiği Komedi Türünde Mandira Filozofu Istanbul filmini ücretsiz indir…

Mandira Filozofu Istanbul filmini indir,

Mandira Filozofu Istanbul Turbobit indir

http://turbobit.net/e2uvn7v2a7vy.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir