LoadingAdd to favorites

Melekler ve Şeytanlar Türkçe indir

558
Melekler ve Şeytanlar

Melekler ve Şeytanlar full indir,

Başrol Oyunculuğunu Tom Hanks üstlendiği Gerilim Türünde Melekler ve Şeytanlar filmini indir Filmin konusunu ise sanırım en rahat ve detay vermeden kitabın kapağından alıntı yaparak özetleyebilirim:
Harvard Üniversitesi’nin dünyaca ünlü Simgebilim Profesörü Robert Langdon anlaşılmaz bir yazıyı çözmek için İsviçre’deki bir araştırma merkezine çağrılır. Çözülmesi istenen yazı, öldürülen bir fizikçinin göğsüne dağlanmıştır. Bu korkunç cinayet, gerçekte sırlarla dolu olaylar zincirinin kapısını aralar. Öldürüne kurbanın göğsündeki yazının anlamı, yüzyıllarca önce Katolik Kilisesi’nden intikam almaya yemin etmiş gizli bir kardeşlik cemiyeti olan Illuminati’nin sembolüdür.
Langdon, güzel ve gizemli bir fizikçi olan Vittoria Vetra ile birlikte bu olayı araştırmaya başlar. Ama çılgın bir koşuşturma içinde pek çok mezarı, gizli mahzeni ve katedrali araştırırlarken süreleri gitgide azalmaktadır. Çünkü birileri akıl almaz bir hedefi havaya uçurmak için saati çalıştırmıştır… Melekler ve Şeytanlar filmini hızlı indir…

Melekler ve Şeytanlar full film indir,

Melekler ve Şeytanlar Turbobit indir

Türkçe BRRip: http://turbobit.net/gx77ojicm37r.html
Türkçe m720p: http://turbobit.net/tgh8cd12xfun.html


Melekler ve Şeytanlar Türkçe indir indir
Yorumlar