FavoriteLoadingAdd to favorites

Menekse’den önce Belgesel indir

313
Menekse'den önce Belgesel

Menekse'den önce Belgesel bedava film indir,

Yönetmenlik koltugunda Soner Yalçin Başrol Oyunculuğunu Soner Yalçin Belgesel Türünde Menekse’den önce tek link indir 2 Temmuz 1993’te, şeriat yanlısı köktendinciler tarafından, Sivas’ta Alevilere karşı gerçekleştirilen katliamda, 12 yaşındaki oğlu Koray ve 15 yaşındaki kızı Menekşe’yi kaybeden Hüsne Kaya, hayata tutunabilmek için yine Menekşe adını verdiği bir evlat dünyaya getirdi.
Menekşe, kaybettiği ablasının yaşına geldiğinde, hiç tanımadığı abla ve ağabeyini tanımak ve yaşananları öğrenmek ister. Menekşe’nin, katliamdan kurtulan yazar Lütfiye Aydın’ın katliamı anlattığı kitabını okuyarak başlayan bilgi yolculuğu, olayın birinci derece tanıkları ve katliamda yakınlarını yitirenlerin ağzından dinledikleri ile o gün yaşananların izini sürmesi şeklinde devam eder.
Sivas katliamının yaşandığı 2 Temmuz tarihinde olanları ve sonrasında yaşananları Menekşe’nin gözünden aktaran bu belgesel film; gerçekleri yoğun, çarpıcı, duygusal bir bakış ile izleyiciye aktararak kamuoyunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor.Başrol Oyunculuğunu Soner Yalçin üstlendiği Belgesel Türünde Menekse’den önce full indir…

Menekse'den önce Belgesel dvdrip film indir,

Menekse'den önce Belgesel Turbobit indir

http://turbobit.net/k6hmoaehwmnl.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir