LoadingAdd to favorites

Meru Türkçe indir

381
Meru

Meru film indir,

Yönetmenlik koltugunda Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi Başrol Oyunculuğunu Conrad Anker üstlendiği Aksiyon Türünde Meru filmini indir Dünya prömiyerini 2015 Sundance Film Festivali’nde yapan Meru adlı belgesel film, milyonlarca kişinin yakından takip etmiş olduğu etkinlikte 2 farklı dalda aday gösterilip, Belgesel dalında İzleyici Ödülü’nü elde edip, daha sonraki süreç içerisinde ise birçok festivalde yer almıştır. 2015 ABD ve Hindistan ortak yapımı olan Meru adlı eserin yönetmenliğini Jimmy Chin ve Elizabeth Chai Vasarhelyi ikilisi üstlenmiştir. Aksiyon ve macera türündeki Meru adlı belgesel, üç elit dağcının, ‘Hint mitolojisinde tanrıların buluşma yeri ve barınağı olarak geçen kutsal dağ’ Meru’ya tırmanış hikayesi konu ediniyor.
Yapımcılığını Jimmy Chin, Shannon Ethirdge ve Elizabeth Chai Vasarhelyi üçlüsünün üstlenmiş olduğu eserin, heyecanlı müziklerini ise J. Ralph ele almıştır. IMDb puanı 8,5 Meru adlı eserin süresi ise 1 saat 27 dakikadır. Bu müthiş belgeselde şu isimler Conrad Anker, Grace Chin, Jimmy Chin, Amee Hinkley, John Krakauer, Jennifer Lowe-Anker ve Renan Öztürk yer almıştır.
Alıntı..2015 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi Başrol Oyunculuğunu Grace Chin üstlendiği Spor Türünde Meru filmini turbobit indir…

Meru ücretsiz indir,

Meru Turbobit indir

http://turbobit.net/lxg09tsvvo8t.html


Meru Türkçe indir indir
Yorumlar