LoadingAdd to favorites

Mezuniyet Orijinal indir

292
Mezuniyet

Mezuniyet indir,

Mezuniyet yapımını indirDeğişmeyen tek şey kaderdir.

Doğa Ca*n Anafarta’nın yönettiği ve İlker Ayrık, Aykut Oray, Engin Altan Düzyatan ile Billur Kalkavan’ın oynadığı Mezuniyet, 06 Kasım 2009’da Özen Film dağıtımıyla İstanbul Productions tarafından vizyona çıkarılıyor.

Yakın dostları Polat’ın bir yıl önceki intiharını atlatamayan Umut ve arkadaşları, yıllardır bekledikleri mezuniyet gecesine hazırlanmaktadır.

Akın, Polat’ın ölümünü atlatamamıştır ve bu yüzden* kız arkadaşı İpek’ten uzaklaşmıştır. Sarp lise sonrası askere gitmeye karar vermiş*tir, ancak bu kararı kız arkadaşı Deniz ile sorunlar doğurmuştur. Metin’in ise tek amacı mezuniyet gecesi kız arkadaşı ile ilk defa beraber olabilmektir. Aynı lisede ‘inek tayfa’ olarak bilinen Kemal, Serdar, Halil ve Murat beraber İzmir’de okumaya karar vermiştir.

Bu gece onlar için herkese bir veda, aynı zamanda yıllardır açılamadıkları kızlarla konuşma, yaşayamadıkları heyecanları tatma şansıdır. Okulda hiçbir arkadaşı olmayan Efe ablasının zoruyla babasından kaçar ve mezuniyet gecesine doğru yol alır.

Aynı gece daha fakir bir mahallede Selim, Aykut’u babasının arabasını çalması için zorlar ve Aykut için hayal edemeyeceği bir gece başlar. İşin içine cinsellik, uyuşturucu ve kavgaların girmesi ile iş çok geçmeden çığırından çıkar.

Kader, o gece 22 kişinin yollarını dönüşü olmayan bir şekilde birleştirecektir… Başrol Oyunculuğunu Gül Gölge üstlendiği Dram Türünde Mezuniyet filmini tek parça indir…

Mezuniyet hızlı indir,

Mezuniyet Turbobit indir

http://turbobit.net/u97g0hln4256.html


Mezuniyet Orijinal indir indir
Yorumlar