FavoriteLoadingAdd to favorites

Modern Family 7 Sezon 10 Bölüm indir

274
Modern Family 7 Sezon 10 Bölüm

Modern Family 7 Sezon 10 Bölüm full dizi indir,

Modern Family 7 Sezon 10 Bölüm link tamir edildi 12 ocak 2016, türkçe altyazı Modern Family 7 Sezon 10 Bölüm tek part indir. Modern Family, Amerika ABC televizyonun da yayınlanan bir komedi dizisidir. Dizi, 3 aile ve 3 ayrı yaşamı ele almaktadır.
İlk ailemizin reisini “Evli ve Çocuklu” dizisinde meşhur Al Bundy karakterini oynayan Ed O’Neill, Jay Pritchett karakteriyle canlandırıyor. Jay kendinden çok daha genç bir eşe sahiptir. Gloria adlı genç eşinin bir de Manny adlı oğlu vardır. Jay, Manny’e bir yandan üvey babalık yapmaya çalışırken diğer yandan da genç eşini başkalarına kaptırmamaya çalışmaktadır.
İkinci ailemiz ise Phil ve Claire Dunphy çiftidir. Claire, Jay Pritchett’in öz kızı, Phil ise damadıdır. Phil ve Claire çiftinin Haley, Luke ve Alex adın da 3 çocukları vardır. Aile’nin en büyük derdi yaramaz oğulları Luke ve erkek arkadaş sorunları başlayan kızları Haley ve Alex.
Üçüncü ailemiz ise gay bir çiftten oluşuyor, Mitchell ve Cameron. Mitchell, Jay Pritchett’in öz oğlu. Bu çiftimizin Vietnam’dan evlat edindikleri Lilly adlı bir bebekleri bulunuyor.tek part Modern Family 7 Sezon 10 Bölüm hızlı indir…

Modern Family 7 Sezon 10 Bölüm brrip indir,

Modern Family 7 Sezon 10 Bölüm Turbobit indir

HDTV: http://ouo.io/5TBF02
720P: http://ouo.io/FrRv9G

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/1442437/modern-family.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir