FavoriteLoadingAdd to favorites

Modern Family 7 Sezon 11 Bölüm indir

175
Modern Family 7 Sezon 11 Bölüm

Modern Family 7 Sezon 11 Bölüm tek part dizi izle,

Modern Family 7 Sezon 11 Bölüm download link yenilendi 20 Ocak 2016, Modern Family 7 Sezon 11 Bölüm tek link indir Modern Family, Amerika ABC televizyonun da yayınlanan bir komedi dizisidir. Dizi, 3 aile ve 3 ayrı yaşamı ele almaktadır.
İlk ailemizin reisini “Evli ve Çocuklu” dizisinde meşhur Al Bundy karakterini oynayan Ed O’Neill, Jay Pritchett karakteriyle canlandırıyor. Jay kendinden çok daha genç bir eşe sahiptir. Gloria adlı genç eşinin bir de Manny adlı oğlu vardır. Jay, Manny’e bir yandan üvey babalık yapmaya çalışırken diğer yandan da genç eşini başkalarına kaptırmamaya çalışmaktadır.
İkinci ailemiz ise Phil ve Claire Dunphy çiftidir. Claire, Jay Pritchett’in öz kızı, Phil ise damadıdır. Phil ve Claire çiftinin Haley, Luke ve Alex adın da 3 çocukları vardır. Aile’nin en büyük derdi yaramaz oğulları Luke ve erkek arkadaş sorunları başlayan kızları Haley ve Alex.
Üçüncü ailemiz ise gay bir çiftten oluşuyor, Mitchell ve Cameron. Mitchell, Jay Pritchett’in öz oğlu. Bu çiftimizin Vietnam’dan evlat edindikleri Lilly adlı bir bebekleri bulunuyor.Komedi Türünde Modern Family 7 Sezon 11 Bölüm torrent indir…

Modern Family 7 Sezon 11 Bölüm tek link dizi indir,

Modern Family 7 Sezon 11 Bölüm Turbobit indir

http://ouo.io/2S93x

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/1442437/modern-family.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir