FavoriteLoadingAdd to favorites

Modern Family 7 Sezon 13 Bölüm indir

329
Modern Family 7 Sezon 13 Bölüm

Modern Family bedava indir,

Modern Family 7 Sezon 13 Bölüm torrent indir Modern Family, Amerika ABC televizyonun da yayınlanan bir komedi dizisidir. Dizi, 3 aile ve 3 ayrı yaşamı ele almaktadır.
İlk ailemizin reisini “Evli ve Çocuklu” dizisinde meşhur Al Bundy karakterini oynayan Ed O’Neill, Jay Pritchett karakteriyle canlandırıyor. Jay kendinden çok daha genç bir eşe sahiptir. Gloria adlı genç eşinin bir de Manny adlı oğlu vardır. Jay, Manny’e bir yandan üvey babalık yapmaya çalışırken diğer yandan da genç eşini başkalarına kaptırmamaya çalışmaktadır.
İkinci ailemiz ise Phil ve Claire Dunphy çiftidir. Claire, Jay Pritchett’in öz kızı, Phil ise damadıdır. Phil ve Claire çiftinin Haley, Luke ve Alex adın da 3 çocukları vardır. Aile’nin en büyük derdi yaramaz oğulları Luke ve erkek arkadaş sorunları başlayan kızları Haley ve Alex.
Üçüncü ailemiz ise gay bir çiftten oluşuyor, Mitchell ve Cameron. Mitchell, Jay Pritchett’in öz oğlu. Bu çiftimizin Vietnam’dan evlat edindikleri Lilly adlı bir bebekleri bulunuyor.Modern Family 7 Sezon 13 Bölüm dizisini turbobit indir…

Modern Family full dizi indir dvdrip ücretsiz,

Modern Family 7 Sezon 13 Bölüm Turbobit indir

http://turbobit.net/i4vnnb4v1p06.html

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/1442437/modern-family.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir