FavoriteLoadingAdd to favorites

New York’ta Sonbahar Türkçe indir

277
New York'ta Sonbahar

Autumn in New York tek part film izle,

Yönetmenlik koltugunda Joan Chen Başrol Oyunculuğunu Elaine Stritch üstlendiği Dram Türünde New York’ta Sonbahar filmini full indir Yaşı ilerlemeye başlamış bir erkek ve hayata daha yeni atılan bir genç kız insanların hayatı boyunca başlarına yalnız bir kere gelebilecek bir duygu ile birbirlerine bağlanırlar… Aşk!..
Seksüel patlamalar geçiren Will Keane (Richard Gere) orta yaşlı bir erkektir. Şehrin en gözde 50 playboyundan biridir. Baştan çıkardığı bir çok kadınla adı anılmıştır. Ta ki 21 yaşında bir yetişkinin hayatını keşfetmeye hevesli güzel genç bir kadın olan Charlotte Fielding (Winona Ryder) ile tanışana kadar. Charlotte’a olan ilgisi çarçabuk gelişen ve alevlenen bir ilişkiyi de körüklemiştir. Her ne kadar hayat görüşleri birbirlerinden çok farklı da olsa tüm tezatlar birbirlerinde yaşamayı bekledikleri heyacanı arttırmaktadır.Ne zaman ki Will için bu ilişki diğer ilişkileri gibi geri dönülemeyecek aşamaya getirmeye başlayınca Will her zamanki gibi uzaklaşmaya karar verecektir. Ama bu kez onun elini kolunu bağlayan çok önemli bir şey vardır.
Will’in o güne kadar aşktan anladığı ve kadınlar hakkında hissettikleri yalnızca seks ve sorumluluk iken bu genç kadın ile birbirlerine duydukları tamamen farklıdır, yeniden hayat veren, oldukça üzücü, sabır gerektiren bir aşktır bu.Başrol Oyunculuğunu Richard Gere üstlendiği Dram Türünde Autumn in New York filmini indir…

New York'ta Sonbahar torrent indir,

New York'ta Sonbahar Turbobit indir

http://turbobit.net/og0wew9x2wh7.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir