FavoriteLoadingAdd to favorites

Oğul Odası Türkçe indir

306
Oğul Odası

Oğul Odası hd full film indir,

Seyircilerden 7.4 puan alan 2001 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Nanni Moretti Başrol Oyunculuğunu Stefano Abbati üstlendiği Dram Türünde Oğul Odası filmini full hd indir Atom Egoyan’ın The Sweet Hereafter (Başka Bir Dünya, 1998) ve Pedro Almodovar’ın Todo sobre mi madre (Annem Hakkında Her Şey, 1999) filmleri gibi seçkin dramların yanı sıra Nanni Moretti’nin Oğul Odası da bir çocuğun trajik ölümü ve geride kalan aile üyelerinin üzerindeki yıkıcı etkileri gibi zor bir konuyu ele alan bir başka film.
Moretti, karışık türde sıradışı filmler ortaya koyduğu 20 yılın ardından, ilk kez egemen anlayışa uygun bir dram çekmeye giriştiğinde bu konuyu seçince büyük şüphe uyandırdı. Yoksa bu bir tür kültürel saygınlık kazanma çabası mıydı? Neyse ki film böylesi fevri tepkilerden çok daha fazlasını uyandırdı. Merkezde bir ölüm olsa da filmin asıl konusu, yas tutma ve yasın üstesinden gelme sorunu. Moretti’nin asıl başarısı, babanın (yönetmen bizzat canlandırıyor) bir psikoterapist olması. Moretti ve hastaları arasındaki kimi neşeli kimi şoke edici etkileşimler, filmin insan davranışına karşı gösterdiği karmaşık ve empatik anlayışı kavramamızı sağlıyor.
Terapist, ölümlülükle temas etmesinin ardından artık hastalarına tavsiyede bulunamayacağını, sevişemeyeceğini, hatta kaygısız bir neşe içinde kendi kendine şarkı bile söyleyemeyeceğini anlıyor. Oğul Odası, bu adam ve çevresindekilerin, nasıl yavaş yavaş toparlanıp yeniden canlandıklarını ve günlük yaşamın cennetine döndüklerini dokunaklı bir biçimde perdeye aktarıyor.Dram Türünde La stanza del figlio filmini beklemeden indir…

Oğul Odası indir izle,

Oğul Odası Turbobit indir

http://turbobit.net/zk0tw6trruxf.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir