FavoriteLoadingAdd to favorites

Ölüm Bölgesi Türkçe indir

375
Ölüm Bölgesi

Ölüm Bölgesi tek link film indir mega,

Ölüm Bölgesi yapımını hd indir Üniversitede öğretim üyesi olan Johnny Smith (Christopher WALKEN) korkunç bir araba kazası sonrası beş yıl komada kalır. Uyandığında ise artık geleceği görebilme yeteneğine sahip olduğunu fark eder. Johnny bu yeteneği sayesinde yaşadığı bölgede bir çok felaketi önleyerek yerel bir kahraman haline gelir. Ancak kayıp beş yıl içinde işini ve nişanlısını kaybetmiş ve artık tek varlık sebebinin, yeni yeteneği ve onun verdiği sorumluluklar olduğuna inanmıştır.
Smith bir süre sonra yerel bir politikacı ile tanışır. Amerikan başkanlığına aday olan Greg Stillson’un (Martin SHEEN) gelecekte dünyanın sonunun gelmesine neden olacağını görüp dehşete kapılan Johnny, bu adamın mutlaka durdurulması gerektiğine karar verir.
Stephen King’in bestseller romanı “The Dead Zone – Ölüm Bölgesi” Christopher \Valken, Brooke Adams ve Martin Sheen gibi önemli oyuncularla, David Cronenberg tarafından sinemaya aktarılmıştır. Film, Avoriaz Film Festivali’nin beş ödülünden üçünü kazanırken, Amerikan Edgar Allan Poe Ödülleri’ne de tam yedi dalda adaylık kazandı.
The Dead Zone, “Carrie” ve “Misery” ile beraber bugüne kadar çekilmiş en iyi Stephen King uyarlamalarından birisidir.Yönetmenlik koltugunda David Cronenberg Başrol Oyunculuğunu Herbert Lom üstlendiği Bilim-Kurgu Türünde The Dead Zone filmini indir…

Ölüm Bölgesi full film indir hd,

Ölüm Bölgesi Turbobit indir

http://turbobit.net/ev1oufkhvkgr.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir