FavoriteLoadingAdd to favorites

Oyun 1997 Türkçe indir

107
Oyun

Oyun ücretsiz indir,

Yönetmenlik koltugunda David Fincher Başrol Oyunculuğunu Michael Douglas üstlendiği Dram Türünde Oyun filmini bedava indir Nicholas Von Orton, bütün yatırımlarının kontrolünü ve ilişkilerini elinde tutmaya alışık, zeki, kurnaz ve başarılı bir iş adamıdır.
Ancak Orton’un bu düzenli yaşamı, sorumsuz fakat etkileyici küçük kardeşi Conrad’ın ona verdiği beklenmedik bir doğum günü hediyesiyle köklü değişikliklere uğrar. Nicholas oyuna başlarken ortada çok büyük bir ödül olduğunu farkeder ancak bu esrarengiz oyunun kuralları ve amacı hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Ayrıca Nicholas karşılaştığı olaylardan hangisinin gerçek, hangisinin oyunun bir parçası olduğunu da anlayamaz. Kendi evinde esrarengiz kişiler tarafından izlendiğini farkeder. Bu kişiler onu ortadan kaldırmak istemektedir..
Bu oyun hayatını sonsuza dek değiştirecek bir ölüm kalım savaşı haline gelmiştir…Seyircilerden 7.8 puan alan 1997 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda David Fincher Başrol Oyunculuğunu Deborah Kara Unger üstlendiği Dram Türünde The Game filmini torrent indir…

Oyun full film indir,

Oyun Turbobit indir

http://turbobit.net/i2yf2xhqlhwk.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir