FavoriteLoadingAdd to favorites

Pancho Villa Türkçe indir

287
Pancho Villa

Pancho Villa tek link film indir turbobit,

Başrol Oyunculuğunu Jim Broadbent üstlendiği Dram Türünde Pancho Villa filmini hızlı indir Altın Küre adayı Antanio Banderas (Bir Zamanlar Meksika’da), Hollywood ekibine, savaş sırasında kendi hayatını film yapmalarına izin veren,filmin ve askeri tarihin akışını değiştiren, Meksika’lı devrimci Pancho Villa’yı canlandırdığı bu inanılmaz ama gerçek öyküde yıldızlaşıyor. Macera eski film devi D.W Griffith (Colm Feore) Harry Aiken (Jim Brodbent) ve Frank Thayer’i (Eion Bailey), meteliksiz ve reklam düşkünü Villa’nın devriminin filmini çekmeleri için ikna etmek amacıyla Meksika’ya gödermesiyle başlıyor.
Thayer’in ekibi çapraz ateşe girerek kurgu ve gerçeğin karıştığı bu ortamda hayatlarını tehlikeye atıyor. Bir dizi tehlikeli serüven ve ihanetlerden sonra Thayer,Villa filmini tamamlıyor ve “General Villa’nın Hayatı” alkışlarla Amerika’da gösterime giriyor.
Film, halkın Villa hakkındaki fikrini değiştiriyor ve “Merceğin Kılıçtan Daha Üstün” olduğunu kanıtlıyor.
Meksika’nın efsaneleşmiş halk kahramanı Pancho Villa´nın gerçek öyküsünü anlatan film, başroldeki Antonio Banderas’ın inandırıcı performansından büyük destek alıyor.Yönetmenlik koltugunda Bruce Beresford Başrol Oyunculuğunu Antonio Banderas üstlendiği Savaş Türünde And Starring Pancho Villa as Himself filmini full indir…

Pancho Villa bedava film indir,

Pancho Villa Turbobit indir

http://turbobit.net/k3vggttouwfw.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir