FavoriteLoadingAdd to favorites

Pardon Orijinal indir

840
Pardon

Pardon hd full film indir,

Yönetmenlik koltugunda Mert Baykal Başrol Oyunculuğunu Ferhan Şensoy üstlendiği Komedi Türünde Pardon filmini beklemeden indir Üç yakın arkadaşın hayatları, içlerinden biri yüzünden tamamen değişecektir. Her zamanki gibi akıp giden günler artık hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır? İbrahim( Ferhan Şensoy) ve Bülent Kayabaş’ın sorgulama sahnesi ile başlayan filmin devamında ne tarz gülünç olaylarla karşılaşacağımızın sinyali verilmekte ve içinde bulunduğumuz mevcut düzenin -adalet özelinde- eleştirisi yapılmaktadır.
Vaktinden çok sonra askerliğini yapan İbrahim nerede bir resmi kıyafet görse hemen oradan kaçar olmuştur. Sadece masum bir korku gibi gözüken bu fobisi yüzünden sevdiği arkadaşları ve kendisinin başına gelmeyen kalmaz. Arkadaşlarıyla beraber kendini mahkeme salonlarından, hapishaneye kadar uzanan bir yolculukta bulur.
Neler olup bittiğini anlamadan cezaevine düşen, üç arkadaşın akılları hep dışarıdadır. Ama geride kalanlar yavaş yavaş kendi yollarını çizmektedir. Fakat geçen zaman ümitlerini yavaş yavaş mağlubiyete sürükler ve tam da kaderlerini kabullendiklerini sırada, ömürlerinden boş yere alınan altı yıl üçer ay da devlet tarafından bir “Pardon” ile telafi edilir.Yönetmenlik koltugunda Mert Baykal Başrol Oyunculuğunu Sermiyan Midyat üstlendiği Komedi Türünde Pardon filmini hd full indir…

Pardon tek link film indir mega,

Pardon Turbobit indir

http://ouo.io/7GS43r

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir