FavoriteLoadingAdd to favorites

Paris Gözaltında Türkçe indir

275
Paris Gözaltında

Aux yeux de tous tek link film indir dvdrip,

Başrol Oyunculuğunu Mélanie Doutey üstlendiği Gerilim Türünde Paris Gözaltında filmini indir izle Paris. Başkanlık seçimlerinin bir gün öncesi.
Paris’in Austerlitz Garı’ndaki bir güvenlik kamerasının bakış açısından çekilen açılış sahnesi birçok şeyi açığa çıkarmaktadır: Kalabalık tren istasyonuna bir bomba atılır, yaklaşık yirmi kişi ölür. İslami köktendinciler olduklarından şüphelenilen suçluları yakalamak için şehir çapında bir insan avı başlatılır. Fakat bilinmeyen bir hacker tarafından saldırı görüntüsü geri sarılınca çok geçmeden bombalamanın gözle görünenden çok farklı ayrıntıları olduğu ortaya çıkar. Hacker, şehirdeki video gözetleme kameralarının yardımıyla zanlıları gözetlemeye ve yönlendirip idare etmeye başlar, bu süreç içinde de gerçeğin birçok yüzü olabileceğinin farkına varır.
Çiçeği burnunda yönetmen Cedric Jimenez tarafından yazılıp yönetilen bu gerilim filmi, neredeyse tamamen gözetleme kameraları ve web kameralarının bakış açısından çekilmiş.2012 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Cédric Jimenez Başrol Oyunculuğunu Francis Renaud üstlendiği Gerilim Türünde Aux yeux de tous filmini hızlı indir…

Paris Gözaltında full film indir tek link,

Paris Gözaltında Turbobit indir

http://turbobit.net/bjfweu39pnvz.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir