FavoriteLoadingAdd to favorites

Paris, Seni Seviyorum Türkçe indir

295
Paris, Seni Seviyorum

Paris, je t'aime full indir,

Seyircilerden 7.3 puan alan 2006 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Olivier Assayas Başrol Oyunculuğunu Bruno Podalydès üstlendiği Romantik Türünde Paris, Seni Seviyorum filmini turbobit indir Paris’te aşk her yerdedir. Barlarda, kafelerde, Eyfel Kulesi’nin altında, metroda hep aşk vardır.

Paris, seni seviyorum için çok sayıda uluslararası yönetmenden Paris’te geçen romantik bir hikaye anlatmaları istendi. Projeye katılan tüm yönetmenler, Paris’in zengin sinematografik tarihine rağmen, geriye bakmaktansa, Paris’i bugünkü haliyle, beyaz perdeye hiç taşınmamış yönleriyle aktarmayı yeğlediler. Bu nedenle “Paris, seni seviyorum” farklı sosyal sınıflar, kuşaklar, kültürler ve atmosferlerin karışımı. Her yönetmenin, kentin çeşitli yerlerinde geçen farklı yaşam kesitleri sunduğu sevinç, ayrılık, beklenmedik garip rastlantılar ve her şeyden çok aşka dair hikayelerden oluşan, çiçek dürbünü (kalediaskop) gibi bir film.

Natalie Portman, Fanny Ardant, Elijah Wood, Nick Nolte, Juliette Binoche ve Steve Buschemi gibi, ünlü uluslararası oyuncularla ‘Paris, seni seviyorum’da Paris’i yeniden keşfedecek; dünyanın bu en romantik şehrine yeniden sevdalanacaksınız.Yönetmenlik koltugunda Olivier Assayas Başrol Oyunculuğunu Bruno Podalydès üstlendiği Komedi Türünde Paris, je t’aime filmini hd full indir…

Paris, Seni Seviyorum tek part film,

Paris, Seni Seviyorum Turbobit indir

http://turbobit.net/1cmf4bf4ijmr.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir