FavoriteLoadingAdd to favorites

Pazar Bir Ticaret Masalı Orijinal indir

723
Pazar Bir Ticaret Masalı

Pazar: Bir Ticaret Masalı tek part film izle hd,

Pazar: Bir Ticaret Masalı filmini full indir Aşık geleneği çizgisinde bir anlatıma sahip olan “Pazar: Bir Ticaret Masalı” Rojin’in seslendirdiği türküyle başlıyor: “Geliyor Mihram, çekilin yoldan!” Mihram, ticarete kafası basan, karaborsayı iyi tanıyan, “Ne gerekirse bulurum” düsturuyla hareket eden ve kamyonetiyle sınır ötesi gidip gelirken ufak tefek kaçakçılık yapmaktan çekinmeyen ve köşeyi dönmek isteyen bir kişilik.
Mihram, biraz içki biraz kumara ve küçük suçlara rağmen özünde iyi bir insan. Kızını ve karnı burnunda karısını sever. Tanrı’ya inanır ama ona sadece “Şu kulunun hayatı değişsin” diye yakarır. Tanrı’ya maddi isteklerinin gerçekleşmesi karşılığında içkiyi bırakma sözü bile verecek kadar naif bir yanı vardır.
Öte yandan piyasayı iyi okuyan, sıkı pazarlık yapan bir adamdır Mihram. Kasabaya verici dikildiğini görünce cep telefonu satışına yatırım yapmayı hemen akıl eder ama sermayesi yoktur. Bu da onu fırsatçı bir kişiliğe büründürmüştür.Başrol Oyunculuğunu Senay Aydin üstlendiği Dram Türünde Pazar: Bir Ticaret Masalı filmini torrent indir…

Pazar Bir Ticaret Masalı bedava film indir,

Pazar Bir Ticaret Masalı Turbobit indir

http://turbobit.net/dr9ja4ax0vvg.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir