FavoriteLoadingAdd to favorites

Protesto Türkçe indir

268
Protesto

La haine tek link dvdrip film indir,

Seyircilerden 8.0 puan alan 1995 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Mathieu Kassovitz Başrol Oyunculuğunu Solo üstlendiği Suç Türünde Protesto filmini hızlı indir Protesto (La Haine) Mathieu Kassovitz’in 1995 yılında çektiği Fransız filmi. Film, Paris’in gettolarında yaşayan biri pied-noir (Said), biri yahudi (Vinz), biri ise siyahi (Hubert) üç arkadaşın hikâyesini konu alarak, Fransa’da gettolarda yaşayan gençlerin hayatından bir kesit sunmaktadır.
Tamamı siyah beyaz çekilen filmde Yahudi Vinz, siyahi Hubert ve Arap Said Paris’in varoşlarında yaşayan üç gençtir. Arap asıllı Abdel polisin saldırısına uğrayınca varoşlarda tansiyon yükselmeye başlar. Bu arada Vinz bir polisin düşürdüğü silahı bulur. Genç adam, Abdel’in intikamını almaya kararlıdır.
Kassovitz’in filmi ırkçılığa ve sosyal sınıf farklılıklarına yaptığı göndermeler nedeniyle hem Fransa’da hem de dünyada oldukça ses getirmiştir. Film, siyah-beyaz çekilmiş olmasının yanı sıra müzikleri (örneğin, patronla derdini anlatan Jamaikalı’nın söylediği şarkı gibi) ve görece kısa olması gibi özellikleri nedeniyle vurucu bir atmosfer yaratıyor.Suç Türünde La haine filmini beklemeden indir…

La haine full film indir tek link,

Protesto Turbobit indir

http://turbobit.net/e7jge09jkx63.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir