LoadingAdd to favorites

Rambo 3 BD-REMUX Türkçe indir

2899

Rambo 3 BD-REMUX beklemeden indir,

Seyircilerden 5.7 puan alan 1988 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Peter MacDonald Başrol Oyunculuğunu Kurtwood Smith üstlendiği Macera Türünde Rambo 3 BD-REMUX beklemeden indir Vietnam gazisi ve eski Yeşil Bereli John Rambo, başından geçen tatsız deneyimler sonucu şimdi artık inzivaya çekilmiş(!), para karşılığı dövüşerek budistlere yardım etmektedir. Eski komutanı Albay Trautman bir kez daha talebesinin hayatına girer ve yardımını ister. Sovyet işgalindeki Afganistan’da, ABD’nin yardım edip kolladığı mücahitlerle omuz omuza çarpışması gerekmektedir.

Rambo Albay’ın teklifini reddeder. Bir kez daha devleti tarafından oyuna getirilmekten korkar. Trautman Afganistan’a döner ve Ruslar tarafından kaçırılıp işkence görür. Olayın kişiselleşmesi Rambo’nun soluğu Afganistan’da alması için yeterlidir. Burada Rusların yerel halka nasıl eziyet ettiğini gördüğünde, savaş onun için yeniden başlamak zorundadır artık.

Komik derecede inandırıcılıktan uzak olan Rambo 3 , sadece İlk Kan gibi esaslı bir filmin mirasını daha da suistimal etmekle kalmamış, aynı zamanda Rusya’nın Afganistan’dan çekilmeye başladığı bir dönemde vizyona girerek politik olarak yanlış ve talihsiz bir başlangıç da yapmıştır. Macera Türünde Rambo III BD-REMUX hızlı indir…

imagebam.com

Rambo 3 BD-REMUX Turbobit indir

http://turbobit.net/wp3qp2otm6ap.html

Yorumlar