FavoriteLoadingAdd to favorites

Reefer Madness: The Movie Musical Film indir

302
Reefer Madness: The Movie Musical

Reefer Madness: The Movie Musical full film indir hd,

Reefer Madness: The Movie Musical yapımını hd full indir Jimmy ve Mary Lane 1930′lar dönemi Amerika’sında her genç gibi derslerine çalışan, okullarına devam eden, zilin çalmasıyla sürekli takıldıkları kafeye milkshake içmeye giden, hiç bir kötü alışkanlığı olmayan, mutlu bir birliktelik sürdüren ve romanlarda betimlenenlere benzeyen bir aşk yaşadıklarını düşünen iki parlak lise öğrencisidir.
Mary, Jimmy’e birlikte bir dans yarışmasına katılmak istediğini söyler. Jimmy dans etmeyi beceremediği/bilmediği için panikler. Aralarındaki konuşmayı duyan ve Jimmy’nin endişesini fark eden bir yabancı, Jack Stone, Jimmy’ye yardım teklif eder; evinde vereceği 30 dakikalık dans eğitimi ile bir mucize yaratacaktır. Mary’i hayal kırıklığına uğratmaktan ve onu kaybetmekten korkan Jimmy tüm saf ve temiz duygularıyla teklifi kabul eder. Jack’in evinin arka bahçasinede marijuana yetiştirip gençleri zehirleyerek para kazandığından ve onun yeni avı olduğundan habersizdir.
Reefer Madness’ın çıkış noktası “Tell Your Children” isimli kısa metraj bir film olmuş. 1938′de çekilen bu yapım, aslen marijuana karşıtı bir propaganda filmi olsa da o dönemde çok fazla önemsenmemiş. Kalitesizliği nedeniyle kendi çapında bir kült olan film, tiye alınarak yeniden şekillendirilmiş senaryosuyla Brodway’e uyarlanmış, kazandığı başarının ardından da “Reefer Madnees: The Movie Musical” çekilmiş. En İyi Söz ve Müzik dalında Emmy alan, yönetmeni Andy Fickman’a Deauville Film Festivali’nde (Fransa) Première ödülünü kazandıran film, Sundance Film Festivali’nde de beğeniyle karşılanmıştı. Ülkemizde ise 2006 yılında !f Istanbul 5. AFM Uluslararası Bağımsız Fimler Festivali kapsamında gösterime girmişti.Reefer Madness: The Movie Musical yapımını tek link indir…

Reefer Madness: The Movie Musical ücretsiz indir,

Reefer Madness: The Movie Musical Turbobit indir

http://turbobit.net/29f614qtf2hq.html

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/0404364/reefer-madness-the-movie-musical.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir