FavoriteLoadingAdd to favorites

Rehine Türkçe indir

248
Rehine

Hostage full indir,

Seyircilerden 6.6 puan alan 2005 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Florent-Emilio Siri Başrol Oyunculuğunu Jimmy Bennett üstlendiği Dram Türünde Rehine filmini ücretsiz indir Jeff Talley, Los Angeles polisine bağlı olarak çalışan ve rehineler için arabuluculuk yapan bir polistir. Ancak günün birinde işler ters gidip bir çocuğu rehin almış bir adamın intiharına ve çocuğu öldürmesine engel olamayınca bunalıma girer ve ufak bir kasabaya tayinini ister.

Karısı ve çocuğunu geride bırakarak geldiği kasabada kaybettiği huzuru arayan Talley’nin başı eskisinden de büyük belalara girer. Bir araba çalmak derdinde olan üç genç, işler karışınca arabanın sahibi olan aileyi rehin almak zorunda kalırlar. Ancak rehin alınan aile de sıradan değildir.

Ailenin evinde New York’un batı yakasının mafya babalarından Sonny Benza’nın milyonlarca doları bulunmaktadır ve bunun farkına varan hırsızların elebaşı Mars’ın bu paraları almadan kasabadan ayrılmaya niyeti yoktur. Durumu öğrenen Benza da, Talley’in karısını ve kızını rehin alır ve işler tamamen Talley’nin kontrolünden çıkar. Geldiği sakin kasaba Los Angeles’tan beter bir kabusa dönüşmüştür.Hostage yapımını bedava indir…

Hostage hd full indir,

Rehine Turbobit indir

http://turbobit.net/7tnej6251ofz.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir