FavoriteLoadingAdd to favorites

Saskin Orijinal indir

340
Saskin

Saskin full film indir hd,

Başrol Oyunculuğunu Serdar Yegin üstlendiği Komedi Türünde Saskin filmini hızlı indir Mehmet, İstanbul’da üniversite öğrencisidir. Tesadüfen dinlediği bir radyo programında bir kızın aşk üzerine konuşmalarından çok etkilenir ve onu bulmak için ev arkadaşı Çetin’i de yanına alarak Antalya yoluna düşer. Peşinden gittiği bu esrarengiz ses hakkında, tek bildiği Antalya’da bir otelde staj yaptığı ve isminin Deniz olduğudur.
Mehmet ve Çetin otelde iş bulurlar. Sıra esrarengiz kızı aramaya geldiğinde bir sürpriz onları beklemektedir, otelde elli stajyer kız vardır ve hiçbirinin ismi Deniz değildir. Mehmet aşkını ararken, otel çalışanları hatta turistler bile Mehmet’in aşkını bulmasına yardım ederler, çünkü hepsinin biryerlerde bıraktığı, açılamadığı, aranmayı bekleyen, yarım kalmış bir aşk hikâyesi vardır.
Mehmet ve Zeynep telefondaki sesin birbirlerine ait olduğunu bilmeden tanışırlar ve erkekler, kadınlar, hayat, dostluk ve aşk üzerine, bazen romantik sohbetler bazen de küçük atışmalar yaşarlar. Bu belirsizlikler, yanlış anlamalar, hayal kırıklıkları, entrikalar ve Çetin’in çapkınlıkları sayesinde Antalya’da başları beladan kurtulmaz.2006 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Sahin Alparslan Başrol Oyunculuğunu Ahmet Mümtaz Taylan üstlendiği Komedi Türünde Saskin filmini hd indir…

Saskin ücretsiz indir,

Saskin Turbobit indir

http://turbobit.net/gqf7xtcpx9xu.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir