FavoriteLoadingAdd to favorites

Sayı Kralı Buddy Film indir

737
Sayı Kralı Buddy

Sayı Kralı Buddy film indirme,

Sayı Kralı Buddy filmini indir izle Çocuklara yeni bir arkadaş: Sayı kralı Buddy. O bildiğiniz köpeklerden değil. Sahibinin terliklerini getirmiyor, frizbi oynamıyor. En büyük hayali iyi bir K9 olmaktı ama Holywood’dan teklif gelince sinemaya geçti. Şimdi tek rakibi Michael Jordan.

Babasının ölümünden sonra tamamen içine kapalı bir çocuk olan Josh (Kevin Zegers), hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan yetenekli köpek Buddy ile sıkı bir dostluk kurar. Zamanla dört ayaklı dostunun müthiş bir basketbol oyuncusu olduğunu öğrenen Josh, yeniden hayatla barışır. Bu durumdan oldukça hoşnut olan Josh’un annesi (Wendy Makkena) Buddy’nin evdeki varlığını kısa sürede kabullenir. Önceleri kuytu bir mahalle potasında karşılıklı yaptıkları antremanlar, sonradan okulun basketbol takımında büyük başarılara dönüşür. Josh ve Buddy tüm okulun ve kasabanın sevgilisi olurlar…Başrol Oyunculuğunu Wendy Makkena üstlendiği Komedi Türünde Air Bud filmini beklemeden indir…

Air Bud filmindir,

Sayı Kralı Buddy Turbobit indir

http://turbobit.net/nlhzx75h22gi.html

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/0118570/air-bud.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar

hatice delibaş

6 ay önce

admin selam film türkçe dublajı yokmu elinizde

  admin

  6 ay önce

  Film istek yapılmış istek yapan kullanıcımız içeriğin çekileceği kaynağı orjinal dilinde verdiği için bu şekilde eklendi.

hatice delibaş

6 ay önce

admin bey türkçe dublajı yükleminiz mümkünmü peki

  admin

  6 ay önce

  türkçe dublaj olan herhangi bir kaynak ilşetirseniz istek sayfasından ekleriz tabiki ama bu filmin türkçe dublajını göremedim nette.

taygun

5 ay önce

Sayın admin filmlerin diğer serilerinide tr altyazılı eklemeniz mümkün mü ?

turbobit film indir | film indir | tek link film indir