FavoriteLoadingAdd to favorites

Şeflerin Savaşı Türkçe indir

434
Şeflerin Savaşı

Şeflerin Savaşı bedava film indir hd,

Başrol Oyunculuğunu Raphaëlle Agogué üstlendiği Komedi Türünde Şeflerin Savaşı filmini torrent indir Jacky Bonnot (Michaël Youn) aşçılık mesleğine gönül vermiş ancak mesleğinde bir türlü istediği seviyeye ulaşamamış bir kişidir. Sevgilisi Beatrice (Raphaëlle Agogué) ile birlikte yolunu gözledikleri bebekleri için güzel bir hayat hazırlama telaşında olan Jacky, geçim sıkıntısından boyacılık dahi yapmaya razıdır. Öte yandan usta şef Alexandre Lagarde (Jean Reno) ise mesleğinin zirvesinde olmasına karşın patronu Stanislas Matter (Julien Boisselier) ile sorunlar yaşamaktadır.
Farklı kulvarların yarışçıları olan bu iki kişinin tek ortak noktası vardır, o da gastronomidir. Bir tesadüf sonucu karşılaşmış olsalar da, iki aşçının da birbirinden öğrenecek şeyleri vardır.
Yemek pişirme sanatının iştah kabartan görsel güzelliklerini ve mutfak telaşını komik bir dille ele alan filmin yönetmenliğini ise Daniel Cohen üstlenmektedir. | Gönderen: st.Başrol Oyunculuğunu Jean Reno üstlendiği Komedi Türünde Comme un chef filmini tek parça indir…

Şeflerin Savaşı tek part film indir bedava,

Şeflerin Savaşı Turbobit indir

http://turbobit.net/ueu578icaki5.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir