FavoriteLoadingAdd to favorites

Sevimli Hırsız Türkçe indir

444
Sevimli Hırsız

Sevimli Hırsız hd full indir mobil,

Başrol Oyunculuğunu Richard E. Grant üstlendiği Aksiyon Türünde Sevimli Hırsız filmini hd indir Hudson Hawk lakaplı ünlü hırsız Eddie Hawkins on yıldır yatmakta olduğu cezaevinden çıkarken kendine hayatının geri kalanını dürüst bir vatandaş olarak geçireceğine söz verir. Fakat iki uçuk milyoner olan Darwin ve Minevra Sunflower, Eddie’den Leonardo Da Vinci’nin üç eserini çalmasını isterler. Eddie’nin bu teklifi geri çevirme şansı yoktur, çünkü Mayflower’lar onu eğer işbirliği yapmazsa yakın arkadaşı Tommy’i öldürmekle tehtit ederler.

Filmin başında gördüğümüz sekanslarda Leonardo Da Vinci kurşunu bronza çevirecek bir alet üzerinde çalışmaktadır. Fakat Vinci’nin ufak bir hatası aletin kurşunu bronz yerine altına çevirmeye başlamasına neden olur. Bu buluşun yanlış ellere düştüğünde ne kadar tehlikeli olabileceğini tahmin eden Vinci, aletin üç parçasını üç ayrı eserinin içine saklamaya karar verir.

Mayflower’ların niyeti ise Eddie’ye bu üç eseri çaldırmak ve elde ettikleri altınlarla dünyanın finansal sistemini yerle bir etmektir…Yönetmenlik koltugunda Michael Lehmann Başrol Oyunculuğunu Andie MacDowell üstlendiği Komedi Türünde Hudson Hawk filmini torrent indir…

Sevimli Hırsız hd indir,

Sevimli Hırsız Turbobit indir

http://turbobit.net/jqyceithtkwp.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir