FavoriteLoadingAdd to favorites

Sex and the City 2 Türkçe indir

422
Sex and the City 2

Sex and the City 2 ücretsiz indir,

Seyircilerden 4.3 puan alan 2010 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Michael Patrick King Başrol Oyunculuğunu Kim Cattrall üstlendiği Romantik Türünde Sex and the City 2 filmini bedava indir Eğlence, moda, arkadaşlık; hepsi ve daha fazlası “Sex and the City 2” ile geri dönüyor. Bu devam filminde Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) ve Miranda (Cynthia Nixon), büyük elmadan bir ısırık daha alırken, parıltılı hayatlarına ve aşklarına devam ediyorlar.
Nikah masasında evet dedikten sonra neler olur? Dört arkadaşın hayatı her zaman diledikleri gibidir ama hayat sürprizleri de barındırmasaydı “Sex and the City”de olmazdı… Bu sefer kızlarımız New York’tan, dünyanın en lüks ve egzotik yerlerinden birine, partinin hiç sona ermediği, her köşesinde gizemler barındıran, büyüleyici bir maceraya doğru savrulurlar. Bu gezi, dört arkadaşın evlilik, annelik ve benzer durumların hayatlarına kattığı (ve çoğu zaman savaşmak zorunda kaldıkları) geleneksel rollerinden kaçmak için çok doğru bir zamanda çıkagelir.
Ne de olsa, bazen tek yapmanız gereken dostlarla bir kaçamaktır.2010 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Michael Patrick King Başrol Oyunculuğunu Kristin Davis üstlendiği Dram Türünde Sex and the City 2 filmini indir…

Sex and the City 2 tek link film,

Sex and the City 2 Turbobit indir

http://turbobit.net/ilzp69opq3wq.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir