LoadingAdd to favorites

Siccin 2 Orijinal indir

2297

Siccin 2 indir,

Siccin 2 filmini indirYönetmenliğini Alper Mestçi´nin yaptığı Siccin 2, bir ara haberlere de konu olan Issız Cuma mezarlığı’nda gerçekleşen ölen anne ve çocuğunun buluştuğu ve yer değiştiren mezar olarak gündeme gelen hikayeden esinlenerek yapılmış.

Hicran ile Adnan mutlu bir evlilik sürdürürken 2 yaşındaki oğullarını bir kaza sonucunda kaybedince hayatları alt üstü olur. Aynı evde yaşamaya devam etseler de artık iki yabancıdırlar. Hicran bunun üstüne bir de açıklanması mümkün olmayan olaylar yaşamaya başlayınca psikolojisi daha da bozulur. Sonunda bir Hoca´ya gider ve ikinci kanından bir kadının ona “41 dikiş” adında bir büyü yaptırdığını öğrenir.

Büyülerin en kuvvetlisi olarak bilinen “41 dikiş büyüsü” 41 farklı niyetle yapılabilmektedir. Hicran´ın büyüyü çözebilmesi için yapan kişiyi bulması ve 41 niyetten hangisine niyet ettiğini öğrenmesi şarttır. Bu arayış onu hayal bile edemeyeceği gerçeklerle yüz yüze getirir.. Seyircilerden 7.6 puan alan 2015 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Alper Mestçi Başrol Oyunculuğunu Seda Oguz üstlendiği Gerilim Türünde Siccin 2 filmini hızlı indir…

Siccin 2 turbobit indir,

Siccin 2 Turbobit indir

http://turbobit.net/be9ulf8dpv9d.html

Yorumlar