FavoriteLoadingAdd to favorites

Sihirli Taş Türkçe indir

301
Sihirli Taş

Shorts dvdrip indir,

Seyircilerden 4.9 puan alan 2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Robert Rodriguez Başrol Oyunculuğunu Kat Dennings üstlendiği Komedi Türünde Sihirli Taş filmini hızlı indir Black Falls kasabasına hoşgeldiniz. Burada bütün evler birbirine benzer ve herkes Bay Black’in sahibi olduğu, tüm ülkeyi etkisi altına alan ve neredeyse herşeyi yapabilen marifetli iletişim aygıtının üreticisi BLACK BOX şirketinde çalışır.
Ailesine iş vermek dışında Bay Black’in şirketi BLACK BOX, sadece birkaç arkadaş edinmek isteyen 11 yaşındaki Toe Tompson için ise hiçbirşey yapmamıştır.
Ta ki gökkuşağının renklerini taşıyan gizemli bir taş gökyüzünden Toe’nun kafasına düşüp her şeyi değiştirene kadar… Bu Gökkuşağı Taşı Mr. Black’in aygıtının yaptıklarından daha iyi birşey daha yapmaktadır; taşı elinde tutan herkesin dileğini gerçekleştirmektedir.Seyircilerden 4.9 puan alan 2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Robert Rodriguez Başrol Oyunculuğunu Jimmy Bennett üstlendiği Komedi Türünde Shorts filmini hd full indir…

Sihirli Taş tek part film indir mp4,

Sihirli Taş Turbobit indir

http://turbobit.net/1geykgyebed4.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir