LoadingAdd to favorites

Singwa hamkke: Ingwa yeon Film indir

172

Singwa hamkke: Ingwa yeon full film indir,

2018 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Yong-hwa Kim Başrol Oyunculuğunu Joo Ji-Hoon üstlendiği Dram Türünde Singwa hamkke: Ingwa yeon filmini indir Film 2017 Aralık ayında yayınlanan ve 14.41 milyon izleyiciye ulaşan ” Along with the Gods: The Two Worlds ” filminin devamı niteliğindedir. Ayrıca, Joo Ho-Min ‘ in yazdığı ”Singwa Hamgge” adlı bir webtoon’un filme edilmiş şeklidir.
(Webtoon : Genelde kore tarzı grafik hikayelerin karelerin yan yana değil, tek sıra halinde aşağıya doğru çeşitli ses ve görsel efektlerle ile beraber okunan ve webte yayınlanan manga türüdür.)
Serinin bu filminde ; Üç ölüm meleği (Ha Jung-Woo, Ju Ji-Hoon ve Kim Hyang-Gi) Soo-Hong’un (Kim Dong-Wook) davasına katılacakları sırada Evin Meleği (Ma Dong-Seok) ile karşılaşır. Evin Meleği, onların 1000 yıl öncesine dayanan geçmişlerinden bazı şeyler hatırlar. Bu dünya, öteki dünya ve geçmiş arasında seyahat eder. Üç ölüm meleğinin gizli ilişkisini araştırır.Başrol Oyunculuğunu Hyang-gi Kim üstlendiği Fantastik Türünde Singwa hamkke: Ingwa yeon filmini indir…

Singwa hamkke: Ingwa yeon full indir,

Singwa hamkke: Ingwa yeon Turbobit indir

https://turbobit.net/ovx0k9zz3xnu.html

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/8116428/singwa-hamkke-ingwa-yeon.html

bedava-indir-hizli
Yorumlar