LoadingAdd to favorites

Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak Orijinal indir

1047

Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak film indir,

Yönetmenlik koltugunda Ali Ilhan Başrol Oyunculuğunu Nilay Cennetkuşu üstlendiği Komedi Türünde Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak filmini beklemeden indir Yıllar önce, oğlunu da arkasında bırakarak kendisini terk eden kocasından sonra hiçbir erkeği kapısından bile içeri sokmayan Sinyora Enrica (Claudia Cardinale), bu özelliğiyle ün salmıştır. Enrica, evindeki boş odaları kız öğrencilere kiralamakta, ek iş olarak da terzilik yapmakta ve bir pazarda çalışmaktadır.
Yıllarca bozmadığı bu kuralı, yağmurlu bir gecede, bir yanlış anlama sonucunda evine gelen Türk öğrenci Ekin (İsmail Hacıoğlu) için bozacaktır. Önceleri evinin kapılarını bu yabancıya açmak istemeyen Sinyora Enrica, daha sonra sadece evini açmakla kalmayıp, yıllarca kilitli tuttuğu kalbini de bu Türk gencine açacaktır. Filmin oyuncularından Giovanni rolündeki Teoman Kumbaracıbaşı da Sinyora Enrica’nın tek oğlu ve babası henüz çok küçük yaşlarda terk ettiği için sorunları olan bir kişiliktir.
Giovanni’nin annesine karşı haksız davranışları Ekin’de Sinyora Enrica’ya karşı bir koruma duygusuna dönüşecek ve böylece aralarında bir gönül bağı oluşacaktır. Bir dil okulu için İtalya’ya giden Ekin için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve hayatı tümden bir değişime uğrayacaktır.Yönetmenlik koltugunda Ali Ilhan Başrol Oyunculuğunu Lavinia Longhi üstlendiği Komedi Türünde Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak filmini torrent indir…

Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak full indir,

Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak Turbobit indir

https://turbobit.net/1kyp2rnzonwj.html

Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak redbunker indir

http://www.redbunker.net/7k5pfm5o3v7i/Sinyora.Enrica.ile.italyan.Olmak.2010.DVDRip.XviD.avi.html

bedava-indir-hizli
Yorumlar