FavoriteLoadingAdd to favorites

Sleepy Hollow 3 Sezon 10 Bölüm indir

260
Sleepy Hollow 3 Sezon 10 Bölüm

Sleepy Hollow tek part dizi indir bedava,

2013 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Douglas Aarniokoski Başrol Oyunculuğunu Katia Winter üstlendiği Macera Türünde Sleepy Hollow 3 Sezon 10 Bölüm tek part indir 250 yıllık uykunuzdan uyansanız, Dünya’yı yıkılmanın eşiğinde bulsanız ve insanlığın son umuduysanız ne olur? Sizi bilmem de Ichabod Crane uyanınca Sleepy Hollow olmuş. Dizi, The Legend of Sleepy Hollow (Başsız Süvari) hikayesinin günümüze uyarlanmış bir versiyonu olarak karşımıza çıkacak.
18. yüzyıl zamanında Ichabod Crane, işlediği cinayetlerle korku salan Başsız Süvari’yi durdurmuş ama savaş günümüzde yeniden başlamıştır, çünkü ikisi birden yüzyıllar sonra dirilmişler. Ichabod artık daha farklı ve daha tehlikeli olan düşmanına karşı olduğu bu yolda, Sleepy Hollow’da görev yapan dedektif Abbie Mills’e yardım etmekte. Abby doğaüstü konusunda biraz da olsa deneyimi olan, ama Başsız Süvari hikayesi dahil Ichabod dışında fikirleri uçuk bulunan birisidir.
Dizi, Sleepy Hollow’da yaşanan tuhaf şeyler ve iki karakterin bunlarla ve Başsız Süvari ile baş ederken yaşadıkları üzerine kurulu olacak.Sleepy Hollow 3 Sezon 10 Bölüm torrent indir…

Sleepy Hollow 3 Sezon 10 Bölüm tek link dizi indir mega,

Sleepy Hollow 3 Sezon 10 Bölüm Turbobit indir

http://turbobit.net/3cfvdyx3en9s.html

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/2647544/sleepy-hollow.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir