FavoriteLoadingAdd to favorites

Sleepy Hollow 3 Sezon 9 Bölüm indir

201
Sleepy Hollow 3 Sezon 9 Bölüm

Sleepy Hollow 3 Sezon 9 Bölüm tek part dizi izle hd,

Macera Türünde Sleepy Hollow 3 Sezon 9 Bölüm reklamsız indir 250 yıllık uykunuzdan uyansanız, Dünya’yı yıkılmanın eşiğinde bulsanız ve insanlığın son umuduysanız ne olur? Sizi bilmem de Ichabod Crane uyanınca Sleepy Hollow olmuş. Dizi, The Legend of Sleepy Hollow (Başsız Süvari) hikayesinin günümüze uyarlanmış bir versiyonu olarak karşımıza çıkacak.
18. yüzyıl zamanında Ichabod Crane, işlediği cinayetlerle korku salan Başsız Süvari’yi durdurmuş ama savaş günümüzde yeniden başlamıştır, çünkü ikisi birden yüzyıllar sonra dirilmişler. Ichabod artık daha farklı ve daha tehlikeli olan düşmanına karşı olduğu bu yolda, Sleepy Hollow’da görev yapan dedektif Abbie Mills’e yardım etmekte. Abby doğaüstü konusunda biraz da olsa deneyimi olan, ama Başsız Süvari hikayesi dahil Ichabod dışında fikirleri uçuk bulunan birisidir.
Dizi, Sleepy Hollow’da yaşanan tuhaf şeyler ve iki karakterin bunlarla ve Başsız Süvari ile baş ederken yaşadıkları üzerine kurulu olacak.2013 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Douglas Aarniokoski Başrol Oyunculuğunu Lyndie Greenwood üstlendiği Gizem Türünde Sleepy Hollow 3 Sezon 9 Bölüm ücretsiz indir…

Sleepy Hollow dvdrip indir,

http://turbobit.net/tosz4xmux518.html

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/2647544/sleepy-hollow.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir