FavoriteLoadingAdd to favorites

Son Öpücük Türkçe indir

293
Son Öpücük

Son Öpücük bedava tek link film indir,

Son Öpücük yapımını tek part indir Bütün kadınlar vaatlerden hoşlanır. Bütün erkekler bundan kaçar! Son Öpücük, aşkı bulmak sonra da unutmak üzerine bir film.
Geniş bir ailenin fertleriyle tanışmaya hazır olun: Bebek bekleyen Giulia ile evli olan Carlo, zihni, evlilik ve özgür yaşam arasında ikiye bölünmüş bir genç adam. Giulia’nın orta yaşı geride bırakmak üzere olan annesi Anna, 30 yıllık evliliği canına tak etmiş, aileyi terketme planları yapan bir kadın. Yeniyetme Francesca Carlo’ya aşık. Adriano, erken yaşta evlenmiş ve bir daha evliliğin adını duymak istemeyen bir genç adam. Paolo ve Alberto, Adriano ile Carlo’nun yakın dostları. İkisi de herşeyden kaçıp yeni bir yaşama başlamak istiyorlar. Herkesin bir planı var, gelin görün ki hareket yok!
Son Öpücük, gerçek hayattan çok da farklı olmayan bir tonda ilerliyor: komedi ve dram aynı anda, karakterlerin hayatlarından eksik olmuyor. Bir yanda şehvet, bir yanda sevgi. Bir yanda aile bağları, bir yanda özgürlük. Bir yanda sadakat, bir yanda eğlence.Yönetmenlik koltugunda Gabriele Muccino Başrol Oyunculuğunu Stefania Sandrelli üstlendiği Dram Türünde L’ultimo bacio filmini hd indir…

L'ultimo bacio dvdrip film indir,

Son Öpücük Turbobit indir

http://turbobit.net/485rznq80qxc.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir