LoadingAdd to favorites

Stranger Things 1.Sezon Türkçe indir

1003

Stranger Things 1.Sezon Türkçe hızlı indir,

2016 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Matt Duffer Başrol Oyunculuğunu Finn Wolfhard üstlendiği Korku Türünde Stranger Things 1.Sezon Türkçe hızlı indir Dizi 1980’li yıllarda New York eyaletine bağlı bir liman kasabası olan Montauk’ta geçmektedir. Genç bir çocuk gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Ailesi, arkadaşları ve yerel polisler çocuğun ortadan kaybolması ile ilgili kapsamlı bir soruşturma başlatarak gerçeği açığa çıkartmaya çalışırlar. Olayın soruşturması derinleştikçe gizli hükümet deneylerinin yapıldığı olağanüstü bir gizemin içine çekilirler. Annesi (Winona Ryder) çocuğunu alabilmek için korkunç doğaüstü güçlerle yüzleşmek zorundadır. Aktör David Harbour kasabanın şerifi olarak dizide rol almaktadır.
Dizinin senaryosu ve yönetmenliği de Duffer kardeşler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Shawn Levy ve Dan Cohen’de yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.
Oyuncu kadrosundaki isimler iki kez Oscar’a aday gösterilen, Altın Küre ödüllü oyuncu Winona Ryder (Show Me a Hero, Little Women), David Harbour (Law & Order), Matthew Modine (Weeds), Cara Buono (Mad Men), Finn Wolfhard, Millie Brown (Intruders), Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Hali Jones ve Charlie Heaton (DCI Banks) olarak sıralanmaktadır.Stranger Things 1.Sezon Türkçe indir…

Stranger Things 1.Sezon Türkçe full dizi indir,

Stranger Things 1.Sezon Türkçe Turbobit indir

Stranger.Things.S01E01.TR.WEB-DL.XviD.avi
Stranger.Things.S01E02.TR.WEB-DL.XviD.avi
Stranger.Things.S01E03.TR.WEB-DL.XviD.avi
Stranger.Things.S01E04.TR.WEB-DL.XviD.avi
Stranger.Things.S01E05.TR.WEB-DL.XviD.avi
Stranger.Things.S01E06.TR.WEB-DL.XviD.avi
Stranger.Things.S01E07.TR.WEB-DL.XviD.avi
Stranger.Things.S01E08.TR.WEB-DL.XviD.avi

Yorumlar