LoadingAdd to favorites

Süper Ajan K9 Orijinal indir

891

Süper Ajan K9 turbobit indir,

Yönetmenlik koltugunda Bülent Isbilen Başrol Oyunculuğunu Dana Flynn üstlendiği Komedi Türünde Süper Ajan K9 filmini torrent indir Dünyadaki teröristlerin paralarını işleten Deşifre (Cengiz KÜÇÜKAYVAZ) Pentagon’dan çok tehlikeli bir virüs çalar. Tüm plânlarını ise, NATO zirvesi üzerine kurar.
Virüs NATO toplantısından bir gece önce yapılan gizli bir operasyonla su şişelerinin içine enjekte edilir. NATO toplantısının olduğu gün virüs, suyu içen delegelere geçer. İnsanların başka şekillere girmesine neden olan virüs, delegelerin bazılarının kurt adam, bazılarının ağaç, bazılarının kadın olmasına neden olur, bazıları da renk değiştirir. Bunun üzerine tüm dünya bu olayla ilgilenir. Dünyanın çeşitli yerlerinden olayı çözmeye anti terör uzmanları gelir. Deşifre her şeyin istediği gibi gideceğine eminken karşısında Ayşe Kosavalı (Didem EROL) ve Süper Ajan K9 (Melih EKENER)’i bulur.
Ve SÜPER AJAN K9’un panzehiri de yoktur.2008 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Bülent Isbilen Başrol Oyunculuğunu Fatih Altin üstlendiği Komedi Türünde Süper Ajan K9 filmini tek parça indir…

Süper Ajan K9 tek part indir,

Süper Ajan K9 Turbobit indir

http://turbobit.net/phf0jrg5tvpw.html

Yorumlar