FavoriteLoadingAdd to favorites

Süper Sevgilim Türkçe indir

246
Süper Sevgilim

Mu-rim-yeo-dae-saeng hızlı indir,

Seyircilerden 6.3 puan alan 2008 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Jae-young Kwak Başrol Oyunculuğunu Min-a Shin üstlendiği Komedi Türünde Mu-rim-yeo-dae-saeng filmini tek parça indir KANG So-hwi, güzel bir dövüş sanatları dehasıdır, ve yetişkinliğe doğru bir yolculuğa çıkmak üzeredir. Ama onun yolculuğu başkalarınınkine benzemez. İnsan üstü gücü ve dövüş sanatlarındaki ustalığı üniversitedeki arkadaşlarını, hatta gönlünü kaptırdığı delikanlıyı bile korkutur. Çok üzülen So-hwi dövüş sanatlarından vazgeçer ve artık farklı bir yol seçmeye karar verir.
Kendisi de bir dövüş sanatçısı olan babası, aile geleneğinin son mirasçısını kaybetmekten korkar ve So-hwi’nin eski arkadaşı olan Il-young’ı onu kararından vaz geçirmesi için görevlendirir.
Bu sırada, kötü ruhlu Heuk-bong dövüş sanatları dünyasını ele geçirmek için geçmişte çaldığı efsanevi ‘Keskin Kılıç’la kılıç ustalarını teker teker öldürerek bir savaş çıkartır. So-hwi’nin babası Heuk-bong’u durdurmak için karşısına çıkar, ama ölümcül bir şekilde yaralanır.
Babası ölüm döşeğindeyken, So-hwi içini kavuran intikam ateşiyle bir kez daha kılıcına sarılır…Seyircilerden 6.3 puan alan 2008 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Jae-young Kwak Başrol Oyunculuğunu Min-a Shin üstlendiği Aksiyon Türünde Mu-rim-yeo-dae-saeng filmini tek parça indir…

Süper Sevgilim bedava tek link film indir,

Süper Sevgilim Turbobit indir

http://turbobit.net/cgca4s1busxb.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir